Apie matlankis.lt

matlankis.lt – Jūsų partneris ir pagalbininkas žemėtvarkos ir geodezijos srityje. Kadastrinius ir geodezinius matavimus atliekame nuo 2008 m.

Koncentruojamės į nužymėjimo darbus, topografinių planų rengimą ir žemės sklypų kadastrinius matavimus. Mums patikėtus darbus atliekame profesionaliai, pagal galiojančius teisės aktus ir reikalavimus. Savo darbe vadovaujamės sukauptomis žiniomis, patirtimi, sąžiningumu, nešališkumu ir pagarba klientui.

Nuolat tobuliname kvalifikaciją, didelį dėmesį skiriame naudojamai techninei ir programinei įrangai, domimės savo srities naujovėmis ir inovacijomis. Tiksliais matavimais padedame įgyvendinti užsakovų vykdomus projektus ir išspręsti iškilusias problemas.



Kodėl verta rinktis matlankis.lt?


Dirbame tam, kad tiksliais matavimais padėtume įgyvendinti Jūsų vykdomus projektus ir išspręstume iškilusias problemas. Pasitelkdami modernią įrangą, sukauptas žinias ir patirtį darbus atliekame tiksliai ir sutartu laiku. Konsultuojame ir savo klientams padedame priimti gerus sprendimus, išvengti brangiai kainuojančių klaidų. 





Misija

Teikti kokybiškas žemės matavimo paslaugas. Norime ir siekiame, kad kievienas mažas darbas prisidėtų prie mūsų krašto ir mus supančios aplinkos darnaus plėtojimo.